Uluslararası Kafkas Üniversitesi

       Kafkas Uluslararası Üniversitesimeslek hayatınızı icra ederken en kaliteli bilgi ve donanımlardan yararlanarak aranan biri olmak isteyenlerin tercih ettiği bir üniversite konumundadır. 1995 yılında kurulmuş olan bu üniversite daima yenilikçi bir eğitim anlayışı ile hareket ederek kendini geliştirmeyi hedeflemektedir.

        Üniversitemizin hazırlamış olduğu disiplinler arası program sistemisayesinde seçtiğiniz alanda kendinizi en iyi şekilde yetiştirmenizde alanında uzman akademik öğretim elemanlarımız sizlere rehber olmaktadır. Kafkas Uluslar arası Üniversitesi verdiği eğitimde kaliteyi yakalayabilmek için son teknolojik gelişmelerle hazırlanmış teknolojik araçların bulunduğu laboratuarlar, bilim odaları, uygulama klinikleri ve hastaneler, staj yapma imkânınızın olabileceği özel kurumlar gibi olanaklar sizlere sunularak alanınızda en iyi noktalara gelebilmeniz için çaba harcanmaktadır.        Kafkas Uluslararası Üniversitesinin akademikçalışmalarda kendisini yenilemek amacıyla işbirliği içerisinde bulunduğu üniversite, kurum ve şirketler bulunmaktadır. İlişki içerisinde bulunduğumuz şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yenileyerek şirketlerle olan bağlarımızı her geçen yıl daha da kuvvetlendirmekteyiz. İletişimde bulunduğumuz kurumların ihtiyaçlarına cevap verecek buluşlarda bulunduğumuz sürece kuruluşlarla olan bağımız kuvvetlenecek ve eleman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bizde yetişen akademik elemanlardan faydalanmak isteyeceklerdir. Bu durumda başarılı olduğunuz sürece size referans olacak ve mesleğinizde en iyi kurumlarda çalışmanıza rehberlik etmekteyiz.        Kafkas Uluslararası Üniversitesinin akademikçalışmalarda kendisini yenilemek amacıyla işbirliği içerisinde bulunduğu üniversite, kurum ve şirketler bulunmaktadır.İlişki içerisinde bulunduğumuz şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yenileyerek şirketlerle olan bağlarımızı her geçen yıl daha da kuvvetlendirmekteyiz. İletişimde bulunduğumuz kurumların ihtiyaçlarına cevap verecek buluşlarda bulunduğumuz sürece kuruluşlarla olan bağımız kuvvetlenecek ve eleman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bizde yetişen akademik elemanlardan faydalanmak isteyeceklerdir. Bu durumda başarılı olduğunuz sürece size referans olacak ve mesleğinizde en iyi kurumlarda çalışmanıza rehberlik etmekteyiz.

       Kafkas Uluslararası Üniversitesi Erasmus öğrenci değişim programını uygulayarak siz değerli öğrenciler için yabancı dil öğrenme ve sosyalleşebilme fırsatı tanımaktadır.Erasmus öğrenci değişim programı ile üniversitemize diğer Avrupa ülkelerinden gelen öğrenciler olabildiği gibi üniversitemizden başka Avrupa ülkelerine giden öğrencilerde bulunmaktadır. Bu değişim sürecinde farklı üniversitelerin akademik öğrenim sürecinde öğrendikleri bilgiler ve öğretimde uyguladıkları teknikler hakkında bilgi edinme fırsatı elde etmiş olacaksınız.

         Bu süreç boyunca kendinizi beklediğinizden çok geliştirdiğinizi fark edebilecek ve bu değişim sonucunda yepyeni bilimsel fikirleri ortaya çıkardığınıza tanık olabileceksiniz. Bilimsel buluşlarınızın kullanılabilirliğini arttırmak amacıyla yayınladığımız dergide buluşlarınızı yayınlayarak hayata geçirilebilirliğini arttırmaktayız. Tüm bu olanakların sizlere sunulduğu Kafkas Uluslar arası Üniversitesinden yararlanmak için en kısa sürede Euro Star eğitim danışma merkezimiz ile iletişime geçmeniz önerilmektedir. Aldığınız bilgiler doğrultusunda gerekli evrakları temin edebilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.